Sexuologie / Programové vybavení
Úvodní stránka > Sexuologie > Programové vybavení

Hlavní obrazovka

Uživatelský software obsahuje databázi měření se základními osobními údaji klientů a s naměřenými daty. Jsou k dispozici informace o uloženém měření, především časové údaje, snímané kanály, parametry série a seznam zobrazených podnětů.

Měření

Při měření a ukládání dat lze využít řadu implementovaných funkcí. Měřené osobě lze zobrazovat podněty několika způsoby, včetně předem definovaných sérií s detailním nastavením parametrů (pořadí podnětů, čas zobrazení, atd.). Spouštění podnětů může být od manuálního až po zcela automatické.

Podněty

Program umožňuje rozsáhlou správu podnětů/obrázků, od jejich kopírování, přes základní editaci, až po definování sérií podle individuálních požadavků obsluhy. Podněty jsou řazeny do kategorií, podle kterých jsou hodnocena naměřená data.

Hodnocení

Pro zvýšení uživatelského komfortu a objektivity hodnocení je program vybaven statistickým modulem, který z naměřených dat počítá základní statistiky pro jednotlivé podněty a pro kategorie - maximální hodnota, průměrná hodnota, Z-skór. Vypočítané statistiky jsou pro přehledné a komfortní hodnocení zobrazeny také graficky.

© 2022 - 2024 GETA Centrum s.r.o.